Späť do katalógu
Obaly na jedlo so sebou
Misky, krabice, tašky a kelímky na rozvoz a odber jedla.

Zobrazené 1–24 z 58
Nie sme platiteľmi DPH. Uvedené ceny sú konečné.
Bio krabica na jedlo z cukrovej trstiny
- B500
- 500ml
- 500 ks/kartón
58,00 €/ kartón≈ 0,12 € / ks
Na objednávku
Dopyt na dostupnosťBio krabica na jedlo z cukrovej trstiny
- B650
- 650ml
- 500 ks/kartón
58,00 €/ kartón≈ 0,12 € / ks
Na objednávku
Dopyt na dostupnosťBio krabica na jedlo z cukrovej trstiny
- B750
- 750ml
- 500 ks/kartón
58,00 €/ kartón≈ 0,12 € / ks
Na objednávku
Dopyt na dostupnosťBio kraftová papierová miska na polievku s viečkom
- K-10oz/280ml
- K-10oz/280ml
- 500 ks/kartón
51,00 €/ kartón≈ 0,10 € / ks
Bio kraftová papierová miska na polievku s viečkom
- K-12oz336ml
- 336ml
- 500 ks/kartón
52,00 €/ kartón≈ 0,10 € / ks
Bio kraftová papierová miska na polievku s viečkom
- K-16oz/448ml
- 16oz/448ml
- 500 ks/kartón
56,00 €/ kartón≈ 0,11 € / ks
Bio kraftová papierová miska na polievku s viečkom
- K32
- 1000ml
- 500 ks/kartón
119,00 €/ kartón≈ 0,24 € / ks
Bio kraftová papierová miska na polievku s viečkom
- K26
- 750ml
- 500 ks/kartón
109,00 €/ kartón≈ 0,22 € / ks
Dvojdielna plastová miska s viečkom 1000 ml
- YQ-1000 Dvojdielna plastová s vieckom
- 1000ml
- 150 ks/kartón
40,00 €/ kartón≈ 0,27 € / ks
Hranatá bio krabica z cukrovej trstiny
- CR750
- 750ml
- 300 ks/kartón
Cena na vyžiadanie
Na objednávku
Dopyt na dostupnosťHranatá bio krabica z cukrovej trstiny
- CR1000
- 1000ml
- 300 ks/kartón
Cena na vyžiadanie
Na objednávku
Dopyt na dostupnosťHranatá bio krabica z cukrovej trstiny
- CR800
- 800ml
- 300 ks/kartón
Cena na vyžiadanie
Na objednávku
Dopyt na dostupnosť














